Wersje językowe
Dostawa
Do wyboru są następujące opcje dostawy zakupionych produktów

1. Dostawa przesyłką kurierską realizowaną przez firmę spedycyjną UPS Polska lub DHL Polska pod wskazany w zamówieniu adres dostarczenia. Czas dostawy 2-3 dni robocze. 
Koszt dostawy przesyłką kurierską - 18 zł

2. Dostawa przesyłką kurierską za pobraniem realizowaną przez firmę spedycyjną UPS Polska lub DHL Polska pod wskazany w zamówieniu adres dostarczenia. Czas dostawy 2-3 dni robocze. 

Koszt dostawy przesyłką kurierską za pobraniem - 23 zł


3. Dostawa do Paczkomatu InPost wybranego w trakcie składania zamówienia. Usługa ta realizowana jest przez spółkę InPost Sp. z o.o.  Czas dostawy 2-3 dni robocze. 
Koszt dostawy do paczkomatu InPost - 12 zł

4. Dostawa do Paczkomatu InPost za pobraniem wybranego w trakcie składania zamówienia. Usługa ta realizowana jest przez spółkę InPost Sp. z o.o.  Czas dostawy 2-3 dni robocze. 
Koszt dostawy do paczkomatu InPost za pobraniem - 17 zł


DARMOWA DOSTAWA!
- Zamówienia na kwotę minimum 250 zł są dostarczane do Klienta na koszt Sklepu.

Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera UPS/DHL, Klient powinien sprawdzić w obecności kuriera stan opakowania zewnętrznego przesyłki. W przypadku uszkodzenia opakowania przesyłki Klient powinien sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez odbiorcę przesyłki i kuriera.

Odbierając przesyłkę z Paczkomatu InPost, Klient powinien sprawdzić stan paczki i w razie jakichkolwiek zastrzeżeń, wybrać na ekranie Paczkomatu opcję dot. reklamacji i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl